poşetsan

Farklı İhtiyaçlara
Farklı Çözümler...

Kağıttan üretilen un ve çay poşetlerine yüksek kalite katmak üzere 1980 yılında zirve yolculuğuna başlayan Poşetsan, bugün kullandığı teknoloji ve ürünleri ile dünya standartlarını belirliyor. Kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile doğru ve etkin çözümler geliştirerek müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi başarıyor. Poşetsan, 22.500 m² açık, 16.000 m² kapalı fabrikası ve ortalama 200 çalışanı ile yalnız Türkiye'ye değil tüm dünyaya ürün ve hizmette en iyiyi sunuyor. İstanbul'un Levent semtinde ofisi bulunan güçlü kuruluşumuz; İran, Irak ve Kuzey Afrika'daki temsilcilikleri ile sınırların dışında hizmet veriyor.

Poşetsan; yılların birikim ve deneyimine sahip mühendisleri, teknik elemanları ve idari kadrosuyla sektördeki gelişmeleri yalnızca izlemekle kalmıyor, yeniliklerin de öncüsü oluyor. Gerçekleştirdiği her çalışmayı bir proje olarak gören Poşetsan, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ambalaj malzemelerine de imza atıyor.

"Farklı ihtiyaçlara, farklı çözümler" sunmak konusunda uzmanlaşan Poşetsan, Türkiye ve dünyadaki ilerlemeler doğrultusunda standarlarını sürekli olarak yükseltiyor. Sürdürülebilirlik anlayışı doğrultusunda, yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere çalışmalarında çevreye saygı ilkesinden asla ödün vermiyor.

Misyon

Kaliteden taviz vermeden inovasyon çalışmalarını sürdürmek. İş ortaklarına sağlıklı, katma değer yaratan ve ekonomik anlamda rekabetçi ambalaj çözümleri sunarak geliştirmek. Değer katan, rekabetçi ve yüksek kalitede çözümler sunarak fark yaratmak.

Vizyon

Ambalaj çözümlerinde yeniliklerin takipçisi olmanın yanı sıra öncüsü olmayı da başarmak. Kalite standartlarını en yukarıya taşıyarak daima iddiasını korumak. Uluslararası pazarlarda, rekabetçi çözüm önerileri, ürün ve hizmet kalitesiyle tercih edilen marka olmayı sürdürmek.

Marka Hedefleri

Her geçen gün daha da güçlenerek sektörün zirvesindeki yerini korumak. Poşetsan’ı ve sıvı paketleme ambalajlarında “Sunpack”i uluslararası pazarda lider marka olarak konumlandırmak.

Poşetsan

Kalite - Hijyen ve Helal Gıda Politikası

İnsan sağlığı, Poşetsan'ın en fazla değer verdiği öncelikler arasında yer alıyor.Bu nedenle üretimin her aşamasında hijyene büyük önem gösteriliyor. Aynı zamanda gıdaların tazeliğini ve güvenliğini sağlamak üzere her ambalaj uygun malzeme ve yüksek kalite ile helal gıda politikasına uygun olarak üretiliyor.

Poşetsan geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakmak için sıkı sıkıya bağlı kaldığı sürdürülebilirlik yaklaşımıyla da fark yaratıyor. Doğayı korumak için üretim sırasında ve sonrasında tüm gerekli tedbirler özenle alınıyor.

Poşetsan, bu konudaki duyarlılığını uluslararası kuruluşlardan aldığı sertifikalarla da kanıtlıyor.

BİZ,


HAYATIN OLDUĞU HER YERDEYİZ…