KAPAK CONTALARINDA

SIZDIRMAZLIK ÇÖZÜMLERİNDE YÜKSEK KALİTE…

Sunseals (Kapak Contaları)

CAM, PET ve PE ambalajlar için geliştirdiği sızdırmaz kapak contası çözümleriyle Poşetsan, farklı sektörlere yüksek kalite sunuyor. Sızdırmazlık çözümlerinde “Sunseals” markasıyla XL Güvenli Conta (SS), XL Güvenli Yeniden Contalama ve XL Hafif Seri olmak üzere; böcek ve tarım ilaçları, gıda ürünleri, otomobil yağları ve diğer yağlar için en yüksek kalitede kapak contaları üretiyor.

Ürün Çeşitleri

  • > Böcek ve Tarım İlaçları

  • > Gıda Ürünleri

  • > XL Güvenli Conta (SS)

  • > XL Güvenli Yeniden Contalama (SR)

  • > XL Hafif Seri

Böcek ve Tarım İlaçları

Bu ürün grubumuz, böcek ve tarım ilaçlarının korosif özellikleri nedeniyle uluslararası standartlara uygun olarak ve son derece katı kurallara tamamen uyularak test edilmektedir. Söz konusu testlerin ardından gerçekleşen üretim, yüksek kalite ile böcek ve tarım ilaçları için en ideal çözümü sunmaktadır.

Otomobil Yağları ve Yağlar

Poşetsan, yıllara dayanan deneyimini taşıdığı sızdırmaz conta kapağı protföyünde otomotiv sektörüne özel çözümler geliştirmektedir. Her türde yağ ürünü için, 8 renkte holografik baskı ile alternatif üretmektedir.

Gıda Ürünleri

Poşetsan, gıda ürünleri için üretimini gerçekleştirdiği sızdırmaz kapak contalarında hijyene büyük önem vermekte, bu amaçla gereken tüm testleri yaparak, önlemleri titizlikle almaktadır.

XL Güvenli Conta (SS)

İki parçalı (tabakalı) indüksiyon contalarımız, tek kullanımlı ıslak ürünler ve bir seferden fazla kullanılabilen kuru ürünler için uygundur. İçteki contanın çıkartılmasından sonra wax emprenye edilmiş olan dış karton üstün nem kontrolü sağlamaktadır.

XL Güvenli Yeniden Contalama (SR)

Üstün engelleyici işlevi ile fark yaratan conta, ıslak ve kuru ürünlerin ambalaj açıldıktan sonra, kuruluk, aroma ve koku gibi özelliklerini korumalarına yardımcı olmaktadır.

XL Hafif Seri

Tek parçalı endüksiyon kapak contalarımız, özellikle şampuanlar, çeşitli soslar, kozmetik malzemeleri gibi ürünlerin ambalajlarında kullanılmakta ve üstün performans göstermektedir.